Медики визначили продукт, який позбавить набряків

Набряки ніг – проблема, яка турбує багатьох людей, особливо у старшому віці. Вона виникає при накопиченні рідини в тканинах, проте причини цього можуть бути різні. Медики знайшли ефективний засіб, який допомагає зменшити виразність набряку.

Фахівці кажуть, що вирішити проблему допомагає насіння льону. Цей продукт багатий на різні вітаміни та корисні речовини, зокрема, В, Е, а також калій, магній, марганець, йод та інші.  Із насіння льону роблять відвар, який допомагає вивести з організму зайву рідину. Для його приготування потрібно 1 літр води та 1 ст. л. зерен.
Необхідно залити сировину окропом та прокип’ятити. Потім розділіть відвар на 3 частини і випийте протягом дня, заїдаючи кожну порцію яблуком. Курс лікування становить 14 днів. Також насіння льону має проносний ефект, тому при вживанні слід пам’ятати про це.

Не рекомендується вживати засіб жінкам з полікістозом, ендометритом, вагітним і грудьми, що годують. Протипоказано при жовчнокам’яній хворобі, метеоризмі, коліті, панкреатиті та алергії.