МОЗ рекомендує включити до щоденного раціону шовковицю та черешню

Українцям розповіли, як максимально налагодити роботу організму за рахунок сезону ягід.

Міністерство охорони здоров’я рекомендує українцям у літній період більше “налягати” на ягоди, а особливо шовковицю та черешню. Про це пише прес-служба МОЗ.

“Шовковиця нормалізує ліпідний профіль крові і зменшує ймовірність атеросклерозу. Ягода багата на розчинну і нерозчинну клітковину і менш калорійна, ніж яблучний сік або молоко. Якщо ви їсте щось солодке – подбайте про споживання клітковини. Так рівень цукру не буде стрімко рости. бактерії будуть щасливі та віддячать синтезом вітаміну В1.
Вони потрібні для здоров’я судин та захисту молекул від пошкодження вільними радикалами”, – зазначено в повідомленні міністерства. Також у публікації МінЗдрава зазначається, що шовковиця може покращувати рівень цукру натще, захищає нейрони від ішемічного стресу і навіть має певну протипухлинну дію. Крім того, у шовковиці багато заліза та калію та вітамінів С, К та Є.

Ягоди шовковиці можна сушити, як родзинки, або заморожувати. “Щоб відчути результат, слід 6 тижнів щодня їсти по 45 грамів шовковиці”, – йдеться у публікації. Зазначають у відомстві та користь інших ягід, які, згідно з дослідженнями, мають для організму лікарські властивості. “Вишня і черешня запобігають деформації кісткової тканини у дітей з ожирінням, і ці кісточкові радять їсти всім дітям.

Антоціани вишень – пігменти, роблять її червоною – пригнічують ферменти циклооксигенази. Так само, як ацетилсаліцилова кислота. больовий синдром. Ці ж сполуки активують знайому вам автофагії у разі жирового переродження печінки, не пов’язаного з алкоголізмом”, – пишуть у МОЗ.