Може підірвати здоров’я: кому не можна їсти гречану кашу

Гречану кашу прийнято вважати незамінним продуктом у раціоні, адже в ній містяться складні вуглеводи, а також вона здатна вгамувати голод на тривалий період часу. Проте експерти радять не зловживати цим продуктом, оскільки це може спричинити проблеми зі здоров’ям.

Головне – пам’ятати про помірність. Особливо це стосується жінок віком 40-50 років.  У гречаній каші є велика кількість незамінних для організму амінокислот. Складні вуглеводи забезпечують тривале відчуття ситості, і навіть позитивно впливають працювати шлунково-кишкового тракту. 
Крім цього, у гречці містяться флавоноїди, кверцетин та рутин, які сприяють зміцненню стінок судин, а також є відмінною профілактикою проти хвороб серцево-судинної системи. Також вживання гречки підвищує рівень гемоглобіну в крові та знижує кров’яний тиск.  Але незважаючи на всі вищеперелічені плюси цього універсального продукту, занадто часто їсти його все ж таки не рекомендується. Так як це може призвести до того, що кальцій погано засвоюватиметься організмом.

А ті, хто звик їсти гречку щодня, можуть мати проблеми із зубами, волоссям, нігтями та кістками.  Особливо важливо пам’ятати про це жінкам віком 45-50. Каша перешкоджає засвоєнню кальцію, а це може надалі спровокувати остеопороз.