Нарколог розповів, як можна швидко кинути палити

Куріння є однією з найголовніших шкідливих звичок, і деякі люди протягом багатьох років не можуть її позбутися. Лікар-нарколог Олег Зиков розповів, що допоможе розпрощатися із цією залежністю.

Фахівець зазначив, що для того, щоб кинути палити, людина повинна змінити свій модуль поведінки, адже ця звичка може сформуватися через неправильний спосіб життя.
Іншими словами, потрібно розібратися, чи пов’язане бажання покурити з фізичною потребою чи соціальною поведінкою.  Олег Зиков каже, що ці зв’язки потрібно порвати і насамперед важливо відмовитись від ситуаційної конструкції, яка провокує людину на вживання нікотину. Такий аналіз ситуації та усвідомленість цього процесу допоможе швидко подолати залежність.  Також лікар не рекомендує людям, які хочуть кинути палити, переходити на електронні сигарети, бо вони зберігають рефлекс, пов’язаний із вживанням тютюну.

По суті, людина не позбавляється залежності, а може навіть ще більше шкодить своєму здоров’ю. За словами Зикова, потрібно відсунути на другий план фактори, які провокують вас тягнутися до кишені за пачкою цигарок.  Нагадаємо, вчені з’ясували, що куріння відразу після сну завдає здоров’ю потрійного удару . Така звичка може спровокувати розвиток трьох видів раку: легень, шиї та голови.