Названі продукти, які можуть послабити імунітет

Послабити імунну систему, так само, як і зміцнити, можна за рахунок харчування. Є продукти, які завдають здоров’ю серйозної шкоди, тому їх вживання потрібно обмежити до мінімуму. Що це за продукти?

Експерти з’ясували, що для користі імунітету варто їсти поменше сиру. Справа в тому, що в багатьох сортах цього продукту містяться бактерії листерії. Як свідчать численні наукові дослідження, ці бактерії здатні серйозно послабити імунну систему. При цьому важливо відзначити, що з невеликою кількістю сиру організм справляється успішно, шлунковий сік руйнує листерії у розумній кількості.
Деякі фахівці рекомендують знизити вживання м’яса та тваринного жиру. У цих продуктах міститься багато так званих вільних радикалів, які викликають у людських клітинах мутації та руйнують їх.

Найнебезпечнішим продуктом для імунітету був і залишається алкоголь. У цьому питанні сходяться всі експерти. Наукові дослідження довели, що алкоголь буквально вимиває з організму всі поживні речовини та лейкоцити, які відіграють величезну роль у роботі імунної системи. До того ж не варто забувати про загальну інтоксикацію, яку викликає алкоголь при надмірному вживанні.