Названі злаки, які збільшують шанси на довголіття

Експерти рекомендують збагачувати свій раціон злаковими продуктами, тому що вони містять багато корисних речовин та сприяють довголіттю. Але які саме злаки варто додати до свого раціону?

Фахівці провели аналіз 45 досліджень на цю тему та зазначили, що злаки є практично основними компонентами будь-якої дієти. Більше того, експертам вдалося знайти взаємозв’язок між певними видами цих продуктів та ризиком розвитку серйозних захворювань. За версією вчених, найкориснішими злаками є цільнозерновий хліб, пластівці та висівки. Також у свій раціон експерти радять додати коричневий рис та цільнозернові макарони, оскільки в їхньому складі багато клітковини, яка дає на тривалий час відчуття ситості та покращує процес травлення. 
Також вчені зазначили, що злаки мають становити більше третини раціону, їх регулярне вживання збагачує організм корисними вітамінами та мінералами, які зміцнюють імунітет, а також захищають від проблем із серцем та інших недуг, збільшуючи тривалість життя.  Але, згідно з результатами дослідження, білий рис і цільне зерно не мали подібного ефекту.