Названий спосіб ідеального варіння курячих яєць

Секрет ідеального варіння розкрили китайські кулінари: виявляється, щоб зварити ідеальні яйця, необхідно перед приготуванням потримати їх у воді. Яйця трохи змінюють структуру та молекулярні зв’язки зберігаються.

Більшість людей кладуть яйця в киплячу воду відразу, проте в результаті їх смак псується, а шкаралупа важко чиститься. Щоб цього уникнути, необхідно занурити їх у посуд із холодною водою та залишити на 10 хвилин.
У такий спосіб зберігається максимум поживних речовин. Після варіння знову слід занурити яйця в холодну воду і дати їм охолонути, щоб згодом було легко зняти з них шкаралупу. Якщо варити яйця за допомогою такої технології, вони будуть ніжними та смачними, їх можна буде легко очистити.

Прохолод у холодильнику має бути правильно організовано, тоді продукти будуть залишатися свіжими довгий час. На верхній полиці холодильника мають бути продукти, готові до вживання, та залишки різних страв. А ось на середній – яйця, бажано у картонній коробці. Це місце буде для них прохолодніше, а значить, вони на довше збережуть свою свіжість.

Багато людей дістають яйця з коробки і переставляють у бічні осередки холодильника, але дверцята — найтепліша частина побутового пристрою. Там продукт знаходиться в умовах постійної температури, тому швидко може зіпсуватися. 

Нижня полиця холодильника призначена для сирого м’яса та риби, але краще їх зберігати у закритих контейнерах. А в дверцятах можна залишати різні йогурти, сири, внизу молоко та інші напої. Для овочів та фруктів, як правило, є спеціальні відсіки.