Названо 7 корисних продуктів, які порушують сон при вживанні ввечері

Не тільки однозначно шкідливі продукти порушують сон, – корисні теж здатні на це, повідомляє журнал Fit for Fun. У ньому названі здорові продукти, яких краще не вживати ввечері: твердий сир, зелений чай, листові салати та інші.

Твердий сир. На думку авторитетного американської дієтологині Меггі Мун, цей корисний продукт здатний порушувати сон, якщо є його в пізній час.
“Вживайте його не ввечері, а мінімум за чотири-шість годин до сну. Продукт багатий ненасиченими жирними кислотами, які важко перетравлюються. Якщо є його ввечері, підвищується ризик печії, нездужання, болю в грудях”, – пояснила експертка.

Чай матчу. Прихильники ЗСЖ не повинні забувати: зелений чай відрізняється високим вмістом кофеїну та інших речовин тонізуючого властивості. Дуже корисна матча (складається з різних видів зеленого чаю) відрізняється особливо значною концентрацією, – він також названий як продукт, здатний позбавити вас нормального сну при вживанні ввечері.

Листові салати і сирі овочі. Вони сповнені корисними для кишечника розчинними волокнами, але містять і компоненти, які починають бродити в травному тракті, викликати здуття, метеоризм. Добре спати не вийде!

Фрукти. Виноград, манго, банани, фініки та інші плоди, багаті фруктозою, дають при вживанні ввечері приплив енергії, що небажано перед сном. Надлишок фруктози до того ж викликає накопичення жиру.