Названо найкорисніший вид солі

Її часто називають “білою смертю”, але, як показало одне наукове дослідження, в помірній кількості вона може бути корисною для людини. Тому що допомагає поповнювати запас натрію та калію, які сприяють нормальному функціонуванню організму.

Професор Ендрю Менте з Університету імені Макмастера в Канаді розповідає, що вживання солі позитивно позначається на серцево-судинній системі, а ось надлишок чи нестача можуть призвести до небажаних наслідків.  Вчені встановили той факт, що морська і кам’яна сіль набагато краща за звичайну.
Тому що звичайна, проходячи обробку, втрачає безліч корисних властивостей. Але найкориснішою для людського організму визнано рожеву гімалайську сіль. Її добувають у передгір’ях Гімалаїв, а також у регіоні Пенджаб (Пакистан). Найкориснішою вона вважається тому, що в ній міститься йод, магній, залізо, калій, кальцій і, звичайно, натрій. Також вона не проходить процес обробки, що робить її ще й найчистішою серед решти видів солі. 

Експерти впевнені, що якщо вживати правильну кількість гімалайської рожевої солі, то це допоможе вивести токсини і поліпшити природні механізми контролю рівня цукру.