Названо найкращі домашні засоби від застуди

Фармакологи зі Сполучених Штатів Америки, які перебувають у комісії коледжу лікарів США, провели дослідження, під час якого з’ясували, які домашні засоби найкраще допоможуть у лікуванні вірусних та застудних захворювань. 

Американські вчені також визначили, що лікування простудних захворювань за допомогою лікарських препаратів може бути надлишковим, а організм людини здатний упоратися зі стандартним захворюванням самостійно. Фахівці виділили кілька народних засобів, які на їхню думку допомагають імунітету справлятися з застудою. 
Медик Марк А. Малескер рекомендує випивати чашку трав’яного чаю, а також вживати теплий курячий бульйон. Після їх вживання відзначається покращення загального самопочуття людини. Фахівець також зазначив, що точних доказів терапевтичної дії цих засобів у медицині наразі немає. 

Під час простудних захворювань експерти також радять зволожувати слизову оболонку горла за допомогою чаю або льодяників, які містять цинк. До чаю можна додавати мед, адже в ньому містяться фітохімічні речовини, що мають протизапальний ефект. 

Якщо у людини відзначається слизовий кашель, не варто забувати про рясне питво. Медики рекомендують вживати настої з шавлії, адже ефірні олії, що входять до його складу, заспокоюють запалені слизові оболонки та загоюють їх.