Названо найшкідливіші для здоров’я каші

Каша є для багатьох невід’ємною частиною сніданку, оскільки цей продукт здатний насичувати організм енергією та корисними елементами. Однак, як і будь-яка інша їжа, деякі каші можуть бути зовсім не корисними для людини.

Після величезної кількості проведених досліджень медики можуть впевнено назвати ті види каш, які негативно впливають на здоров’я.
Вівсяна каша

Дієтологи вважають цю кашу некорисною, тому що в ній міститься дуже багато калорій, але в той же час мало білка. Якщо ж їсти її на сніданок, то наситити організм до обіду ця каша просто не здатна. Крім того, у цьому продукті було виявлено фітинову кислоту, яка буквально вимиває з кісток кальцій.

Рисова каша

Йдеться про шліфований рис. Медики встановили, що при шліфуванні з рису виводяться всі корисні речовини, зникають  вітаміни, а натомість залишається крохмаль. Однак для любителів рису вихід все ж таки є. Лікарі рекомендують вживати бурий рис , оскільки він збагачений багатьма вітамінами.

Манна каша

У дитинстві більшості дітей неодноразово говорили, що манна каша дуже корисна для здоров’я, і ​​тому вона обов’язково має бути в раціоні. Однак, насправді це не так. Медики зазначають, що ця каша не має жодної користі. Крім того, в ній міститься крохмаль і небезпечний для дітей глютен. Саме глютен заважає засвоєнню заліза та вітаміну D у дітей.  Лікарі радять вживати такі каші, як гречана, ячна, горохова, пшенична. Ці крупи збагатять організм корисними речовинами.