Названо продукти, які не бажано їсти після 30 років

Американські дерматологи, а також фахівці у галузі здорового харчування виділили п’ять продуктів, які необхідно уникати після 30 років – особливо жінкам. 

“У міру того, як змінюється вік, змінюється і наш метаболізм. З роками нам потрібно менше калорій, але більше поживних речовин, які братимуть участь у боротьбі з хворобами та, звичайно, старінням. Іншими словами, список наших покупок у супермаркеті має змінюватись також часто, як і наш вік”, – каже відомий дієтолог Енні Кей.
  • Білий хліб та цукор

Після 30 років дієтологи рекомендують скоротити вживання цукру, що сприяє запальним процесам, а також шкодить нашій шкірі, негативно впливаючи на її гнучкість. Крім того, слід обмежити споживання білого хліба, який не несе користі для організму.

  • Дієтичні напої

Дієтологи продовжують наполягати, що дієтичні напої вкрай шкідливі здоров’ю. Так, дієтолог та шеф-кухар Трісія Вільямс стверджує, що вважає саме дієтичні напої головним ворогом жінки після 30 років. “Найголовніший наш ворог – дієтичні напої.

Крім того, що вони викликають рак, вони змушують наш організм відчувати жахливий стрес, викликаний тим, що, вживаючи такий напій, наш мозок сприймає його як солодкий, а потім виробляє інсулін, щоб метаболізувати цукор , якого насправді немає! Це, у свою чергу, справжня катастрофа для нашого організму”, – каже вона.

  • Приправи та соуси

Не лише цукор негативно впливає на еластичність шкіри та наше здоров’я. Дієтологи та дерматологи також наполегливо рекомендують виключити споживання соусів – таких, як кетчуп та майонез, а також з обережністю ставитись до вибору приправ.

  • Готові кондитерські вироби

Лос-Анджелесський експерт зі здорового харчування Софі Джаффе радить повністю виключити магазинні кондитерські вироби, в яких містяться транс-жири та нуль користі. “Дешеві чіпси та тістечка лише зменшують засвоєння вітамінів і гальмують роботу травної системи”, – переконана вона.