Названо ранні симптоми високого цукру в крові і можливого діабету

На ранній стадії діабету можна помітити кілька симптомів, що свідчать про високий рівень цукру в крові.

Цукровий діабет 2 типу відомий своєю властивістю тривалий час прогресувати приховано, при цьому властивий хвороби високий рівень цукру в крові вкрай негативно впливає на функціонування нирок, печінки, мозку, інших органів.
Фахівці констатують, що на ранній стадії діабету можуть виникати деякі зміни, на які потрібно обов’язково звертати увагу і обговорювати з лікарем необхідність їх обстеження. Названі ними ранні симптоми високого цукру в крові і можливого діабету.

Часте сечовипускання. Коли рівень цукру в крові підвищується, нирки не можуть фільтрувати його належним чином, і цукор накопичується в сечі. У спробах позбутися від нього організм активізує функцію сечовипускання. Більш часте використання туалету ніж зазвичай-один з ранніх попереджувальних сигналів тіла про можливий діабет.

Раптова втрата ваги. При діабеті порушується механізм ефективного використання глюкози для вироблення енергії. Щоб отримувати її, організм може почати спалювати накопичений жир.

Погіршення зору. Високий рівень цукру шкодить стану судин, і в першу чергу страждають найдрібніші і тонкі. Порушений кровообіг органів зору – ще один можливий ранній симптом діабету: ви при цьому можете скаржитися на розмиту, нечітку картинку в очах.

Втома. Почуття більш сильної втоми, ніж будь-коли, також може бути пов’язано з високим рівнем цукру в крові. Хворі на цукровий діабет часто відчувають себе виснаженими, навіть не надто сильно напружуючись.

Зміна кольору шкіри. Пігментація шкіри може бути викликана інсулінорезистентністю. Раптова поява темних ділянок шкіри навколо шиї, суглобів і ніг – можлива вказівка на високий рівень цукру в крові, викликаний втратою чутливості клітин до гормону інсуліну.