Названо смертельні дози популярних продуктів

Навіть найкорисніша їжа здатна стати смертельною отрутою для людини. Звичайно, якщо використати її в забороненій кількості. Кожен продукт має своє обмеження споживання.

Отже, в яких обсягах не можна вживати ту чи іншу їжу, щоб не нашкодити своєму здоров’ю або зовсім не померти. Ми назвемо 5 найпопулярніших продуктів, з якими більшість людей стикається щодня.
1. Вода Напевно, кожен знає, що на день потрібно випивати певну кількість води. Однак, випивши 7 літрів води, можна померти. Нирки не зможуть обробити таку кількість рідини та вивести її з організму. Результатом може бути набряк внутрішніх органів, головного мозку та зупинка дихання.

2. Кава Багато хто не уявляє свого дня чашки кави, а може й кількох чашок. Проте мало хто знає про вбивчу дозу цього напою. Смертельною дозою вважається 113 чашок кави (по 250 мл). Варто зазначити, що в цьому випадку людина, швидше за все, померла б не від передозування кофеїну, а від водного отруєння: 113 чашок насправді – це майже 30 літрів води.

3. Шоколад У шоколаді міститься невелика кількість теоброміну. Це потужний засіб, що стимулює центральну нервову систему. У випадку, якщо людина з’їсть 85 плиток шоколаду (майже 10 кг) за один раз, це призведе спочатку до нудоти та діареї, потім до епілептичного нападу, потім до внутрішньої кровотечі, інфаркту міокарда та, нарешті, до смерті.

4. Алкоголь Для здорового чоловіка смертельною дозою буде 1,25 літра 40% алкоголю . Це 27 шотів по 45 мл . Однак це станеться лише в тому випадку, якщо чоловік зможе випити все це протягом години і його не знудить.

5. Сіль Щоденна норма солі становить приблизно 2,8 грама . Смертельна доза солі становить 255 грамів за один присідок (приблизно 48 чайних ложок). Якщо хтось вирішить вибрати цей спосіб самогубства, це буде справді гідний жалю вибір, бо смерть буде болісною та довгою.

Варто пам’ятати, що з будь-яким продуктом, навіть найкориснішим, не можна переборщувати. Якщо все вживати в міру, то можна убезпечити себе від проблем зі здоров’ям.