Названо три продукти з високим вмістом цинку

Лікарі наполегливо рекомендують додавати до свого раціону продукти, в яких багато цинку, адже цей мікроелемент важливий для нормальної роботи організму. Він зміцнює імунітет, покращує травлення, бере участь у синтезі білка і т. д. Але в яких продуктах він міститься?

Устриці (та інші морепродукти)
Безумовним лідером за вмістом цинку є устриці, 100 г продукту міститься близько 60 мг мікроелемента, що в 5 разів перевищує добову норму для людини. Крім того, цинку вистачає і в інших морепродуктах, наприклад, у крабах та креветках.

Гарбузове насіння

Ще один продукт, який не лише смачний, а ще й дуже корисний. У складі несмаженого гарбузового насіння міститься близько 7, 5 мг цинку (у 100 грамах). Проте зловживати ними не варто, бо вони калорійні. Людям, які стежать за своєю фігурою, на день достатньо буде 30 грамів насіння. А ще у цьому продукті багато корисних жирів, вітамінів та інших елементів, зокрема заліза, калію, магнію, йоду тощо.

Яйця

Курячі яйця, а точніше їх жовток, є лідером за вмістом цинку серед тваринних продуктів. У 100 г міститься 3 мг цинку, що відповідає 26% добової норми. Але за словами лікарів, на день не варто з’їдати більше 2-3 яєць.