Названо три важливі вітаміни для міцного імунітету

Наближається осінь, а з нею і сезон застуд, тому необхідно активно зміцнювати імунітет. Американський лікар-дієтолог Джулія Зумпано назвала три головні вітаміни, які допоможуть вам у цьому процесі.

Фахівець зазначила, що в раціон харчування необхідно додавати більше продуктів, багатих на різні мікроелементи та вітаміни. А саме на вітамін С, який міститься в цитрусових, шпинаті, обліпихі, шипшині, петрушці та інших. Саме він має високий рівень антиоксидантів, які посилюють захисні функції організму, запобігаючи розвитку простудних захворювань.
Особливу увагу варто приділити і вітаміну В6 (піридоксину), який допомагає організму засвоювати цінні речовини та покращує роботу серцево-судинної та нервової систем. Ще він є підзарядкою для нашого імунітету. Цим вітамінів багата риба (лосось, сардини), нут, куряче м’ясо та яловича печінка.  Третім головним вітаміном для зміцнення імунітету є вітамін Е.

Він нейтралізує дію вільних радикалів в організмі, які можуть пошкодити клітини та прискорити старіння. Ця речовина міститься в горіхах, олії, шпинаті, паростках цільнозернових злаків.