Названо хвороби, які можна вилікувати плаванням

Плавання вважається найкращою фізичною активністю при різних захворюваннях. Заняття у воді виключають розтягування та перевантаження організму. На думку лікарів, за допомогою плавання можна позбутися наступних недуг.

  • Неврози

Людям, які мають проблеми з нервовою системою, необхідно регулярно відвідувати басейн, тому що вода знімає стрес, напругу, втому. Горизонтальне положення тіла, тиск води та ритмічні рухи сприятливо впливають на кровообіг. Також плавання сприяє гарному та міцному сну. 
  • Хвороби суглобів (остеохондроз, артрит, артроз)

При зануренні у воду навантаження на суглоби в рази знижується, тому людина відчуває полегшення, у неї розслаблюються м’язи, знижується больовий синдром та активізується відтік лімфи. Плавання при таких захворюваннях, як остеохондроз, артрит і артроз, є найоптимальнішим видом спорту. 

  • Бронхіт та бронхіальна астма

При плаванні підвищується еластичність легень, тренуються бронхи та альвеоли, тому заняття у воді допомагають людям, які страждають на бронхолегеневу патологію. Крім того, такий вид спорту необхідний пацієнтам, які мають проблеми з пересуванням, а також для тих, хто потребує реабілітації після травм. Ще плавання допомагає при захворюваннях серця, при порушенні постави та грижі міжхребцевих дисків.