Названо звички, які руйнують серце

У найважливішого органу нашому тілі немає вихідних чи відпустки, тому порушення правильної роботи серця негативно позначається і всіх інших процесах. Дослідження, яке було опубліковано в Annals of Internal Medicine , показало від яких звичок краще відмовитися, щоб зберегти серце здоровим.

Довге сидіння на одному місці. Вчені дослідження виявили, що сидіння (без необхідної кількості фізичного навантаження) підвищує ризик серцево-судинних захворювань на 14 відсотків. А також збільшує ризик передчасної смерті на 40%.  Надмірне вживання червоного м’яса. Існує нерозривний зв’язок між підвищеним вживанням червоного м’яса та підвищеним холестерином у крові, що веде до захворювань серця. 
Відсутність піших прогулянок. Щоб уникнути серцево-судинних захворювань, необхідно щонайменше півгодини прогулянки на свіжому повітрі. Зловживання солодким. Вчені даного дослідження також виявили, що люди, які близько 20 відсотків калорій одержують із цукрів, мають більш високий ризик смерті від серцево-судинних захворювань.