Ніколи не їжте поодинці: чому це шкідливо для здоров’я

Є такий стереотип, що приймаючи їжу в компанії з друзями, людина з’їдає більше, ніж треба. Але медики з Південної Кореї спростували цей факт, здійснивши нове дослідження.

Американський фізіолог Джон де Кастро впевнений у абсолютно протилежному: тільки їжа на самоті вважається правильною, дозволяючи утриматися від зайвого шматочка. Але корейці дійшли іншого висновку: їжа віч-на-віч із самим собою швидше шкідлива, ніж корисна.
Проведений експеримент показав, що чоловіки, які їдять на самоті, страждають від підвищеного тиску та великої кількості холестерину в крові. Люди, які звикли їсти наодинці, мають на 45 відсотків вищий ризик розвитку ожиріння та на 64 відсотки – метаболічного синдрому. 

Цікавим залишається той факт, що жінки від самостійного прийому їжі страждають набагато менше, ніж чоловіки. Наприклад, ризик підвищеного метаболічного синдрому у них сягає лише 29 відсотків.  У майбутніх своїх дослідженнях вчені з Південної Кореї хочуть також врахувати такі чинники, як рівень стресу та якість сну.

Це дозволить їм встановити більш точний взаємозв’язок між метаболічним синдромом та режимом харчування.