Нутриціолог назвала шкідливі при схудненні фрукти

Фрукти з високим глікемічним індексом можуть пошкодити схуднення та підтримка стрункості, розповіла нутриціолог Євгена Дегтяннікова.

Не варто вживати фрукти з високим глікемічним індексом: банан, кавун, манго, виноград, фініки. А також не потрібно з’їдати більше двох фруктів на день, іноді варто обмежити до одного», – порадила лікар.
Вона пояснила, що глікемічний індекс – це швидкість попадання глюкози в кров у відповідь на прийом певних продуктів. Чим вище цей показник, тим швидше потрапляє глюкоза в кров, тим сильнішим буде її стрибок.

Глікемічний індекс показує здатність продукту стимулювати вироблення інсуліну – головного гормону, який запускає глюкозу в клітину, за рахунок якої ми отримуємо енергію.

«Обмеження солодких фруктів веде до зниження тригліцеридів у крові. Їхній високий рівень пов’язаний із цукровим діабетом та метаболічним синдромом, а також при виснаженні надниркових залоз цукор може спровокувати гіпоглікемію», — уклала нутриціолог.

При цьому нутриціолог Ганна Дробишева назвала ківі відмінним засобом для профілактики серцево-судинних та онкологічних захворювань. Продукт також позитивно впливає на спалювання жирів, що блокують артерії.