Ожиріння і не тільки: що буде, якщо часто пити газовану воду?

Дієтолог назвала напої, які посилюють запалення в організмі

Серед усього розмаїття продуктів, в особливу групу входять страви і напої, які, хоча і мають відмінний смак і приємний аромат, але абсолютно не корисні для здоров’я. В першу чергу це фастфуд, сильно солодкий чай і солодка газована вода.
Виявляється, крім ожиріння і проблем з серцем, ці «смакоти» здатні принести і ще більш серйозні проблеми зі здоров’ям.

Як запевняє дієтолог Емі Гудсон, тривале вживання деяких напоїв може призвести до хронічного запалення.

Чим солодше, тим гірше

– Регулярне споживання у великій кількості газованої води, солодкого чаю або інших напоїв з високим вмістом цукру значно підвищує ризик хронічних запалень, а також інших проблем зі здоров’ям, – зазначила медик.

Ці слова підтверджують і результати досліджень, проведених нещодавно американським товариством нефрологів. Згідно з висновками експертів, щоденне вживання хоча б однієї банки газованої води здатне привести до підвищення рівня інсуліну і холестерину в крові. А фруктоза «створює» сприятливі умови для розвитку запальних процесів в організмі.

– Вживання великої кількості напоїв призводить до набору ваги, що в свою чергу підвищує ризик діабету другого типу, захворювань серцево-судинної системи і порушень метаболізму, супроводжуваних хронічним запаленням, – підкреслила лікар.

Для вгамування спраги краще пити звичайну воду або несолодкі напої.

Знижуйте градуси!

Небезпечне для здоров’я і захоплення алкоголем. Американська кардіологічна асоціація рекомендує відмовитися від міцних напоїв на користь вина або пива. Але і тут слід знати міру: чоловіки можуть вживати не більше двох келихів, а жінки – одного. Перевищення цієї дози загрожує розвитком запалення внутрішніх органів. І в першу чергу шлунково-кишкового тракту.

Зокрема, алкоголь може зруйнувати частину слизової оболонки кишечника і тим самим викликати важкі захворювання.