Прихована небезпека: чому слід бути обережними з осіннім листям

Прихід осені асоціюється у нас із першими холодами та яскравими деревами навколо. Тим не менш, опале листя під ногами може нести небезпеку. Про цей несподіваний факт розповіла терапевт Людмила Лапа.

Барвисте листя навряд чи може викликати у когось негативні думки. Восени перехожі люблять помилуватися зміною сезону і, прогулюючись, збирати кольорове листя. Проте експерт каже, що осіннє листя, що опало, разом з частими дощами – це просто ідеальне вологе середовище для розвитку шкідливих мікроорганізмів.
Тому що в такому середовищі починає відбувається не найбезпечніший процес: листя починає гнити, тим самим, перетворюючись на грибок.  Якщо на вулиці буде вітер, то ця грибкова інфекція та інші мікроби можуть потрапити до слизової оболонки. Це може викликати у людини запалення чи роздратування. Також фахівець уточнює, що за наявності алергічної реакції ситуація може погіршитися. 

Людмила говорить про те, що алергія на грибкову інфекцію має більшість людей, але вона може проходити і в прихованій формі. Коли навколишнє середовище є сприятливим для різних збудників, то грибок може активуватися.