П’ять принципів довголіття, які варто запозичити у японців

Японія – дивовижна країна, яка захоплює своїми традиціями, культурою та ставленням до життя. У середньому японці живуть 84 роки, і цей показник один з найвищих у світі.

  • Здоровий та збалансований раціон

У щоденному меню японців є багато овочів та фруктів. Вони практично не їдять червоного м’яса, тому що його вживання пов’язують із розвитком багатьох захворювань, зокрема серцевих. Також жителі Японії не захоплюються молочною продукцією, а замість кави воліють пити чай. 
  • За традицією японці багато часу проводять із сім’єю

Однією з найважливіших традицій у Японії є турбота про літніх членів своєї сім’ї. У цій країні є безліч сімей, у яких родичі різних поколінь мешкають під одним дахом. Вони допомагають один одному, дарують заряд бадьорості та енергії. Ікігаї – причина прокидатися щоранку Жителі Японії дотримуються Ікігаї – філософської системи, яка вчить жити щасливо. Це те, що допомагає знайти сенс життя, надихає проживати його сповнено і усвідомлено, прокидаючись вранці з посмішкою.

  • Японія може навчити нас гігієні

Японці дуже охайні і охайні. Вони щодня приймають душ, не забувають регулярно мити руки з милом та підтримують чистоту в будинку. А це допомагає уникнути багатьох хвороб.

  • Японці люблять ходити пішки

Жителі Японії, окрім того, що правильно харчуються, так ще й багато гуляють на свіжому повітрі. Вони ходять пішки, катаються на велосипеді та загалом вітають фізичну активність.