П’ять принципів правильного харчування після 35 років

З віком метаболізм уповільнюється, тому варто відповідальніше підходити до свого раціону харчування. Якщо у 20 років можна собі дозволити калорійну їжу, зокрема фаст-фуд та багато алкоголю, то після 35 років – цим зловживати не варто.

Фахівці визначили п’ять принципів харчування, яким потрібно слідувати після 35 років, щоб залишатися молодими та здоровими. 
  • Пийте молоко

У молочних продуктах міститься кальцій – важливий елемент, який підтримує кісткову систему. З віком навантаження на суглоби може зростати, тому потрібно поповнювати організм цим елементом, особливо після занять фітнесом. Достатньо однієї склянки жирного молока на день.

  • Відмовтеся від перекушування

Часті перекушування, не пов’язані з почуттям голоду, можуть призвести до проблем зі здоров’ям, зокрема діабету. Не варто їсти за переглядом телевізора або дорогою — все це сприяє виробленню кортизолу в організмі, а він веде до стресу, що провокує ожирінням. 

  • Додайте до раціону пробіотики

З віком кишечник також слабшає, тому потрібно підтримувати його роботу за допомогою пробіотиків. Запалений кишечник викликати не лише погане самопочуття, а й прискорене старіння, тому не відмовляйтеся від корисних добавок.

  • Забудьте про фастфуд 

Звичайно ж, після 35 років потрібно забути про фаст-фуд, адже в ньому багато солі, насичених жирів, цукру, які шкодять організму. І йдеться не тільки про картошку фрі, чизбургера, а й локшину, супи і каші швидкого приготування.

  • Середземноморська дієта

Ця дієта вважається однією з кращих як для підтримки загального стану організму, так і для схуднення. Замініть у раціоні червоне м’ясо білим, також додайте рибу та інші морепродукти. І не забудьте про оливкову  олію, яка є важливим продуктом цієї дієти.