Що можна і потрібно їсти, щоб позбавитися живота: Секрет – у правильній вечері

Лікарі пояснили, як правильно харчуватися, щоб схуднути та не нашкодити здоров’ю. Це не окрема категорія людей. Вітаміни, білки, жири, вуглеводи, клітковина у складі складних вуглеводів потрібні всім. Інша річ, що варто враховувати час, коли ви вживаєте ту чи іншу їжу. Так, вуглеводи все ж таки переважно вживати в першій половині дня, а ось вечеря повинна бути переважно білковою. Ідеальний варіант – відварена або запечена курка (або риба) з гарніром з овочів.
“Щодо смачного та шкідливого – не відмовляйтеся повністю. Шматок гіркого шоколаду (20-30 грамів на день) допоможе підняти настрій і не нашкодить фігурі”, – зазначають фахівці.

Важливе правило при схудненні: порції мають бути невеликими, а добова калорійність раціону не перевищуватиме потреби в енергії. При цьому жодного обмеження калоражу менше 1200 ккал на тривалий час не повинно бути.

Щодо будь-яких зривів, то тут треба розуміти – має значення те, як ви харчуєтеся протягом тижня, а не саме сьогодні.

“При підрахунку калорій намагайтеся більше вкладатися в тижневий калораж, а не добовий. День на день не доводиться, а середнє тижневе значення є більш інформативним”, – попереджають лікарі.