Терапевт назвала необхідні для прийому протягом року вітаміни

Деякі вітаміни для підтримки здоров’я необхідно приймати протягом усього року, а не лише в рамках курсу. Про це розповіла терапевт вищої категорії Єлизавета Юргаєва.

Серед таких вітамінів фахівець назвала магній, омегу-3 та вітамін D.

«Очолює цей список магній у біодоступній формі. Наш організм постійно витрачає цей мікроелемент. Понервували — втрачаємо магній. Старіємо – втрачаємо магній. А вже якщо у нас проблеми із ШКТ (шлунково-кишковим трактом. — Ред.), нирками, ендокринною системою чи є непроліковані інфекції, засвоєння магнію з їжі знижується до мінімуму», — сказала лікар.
Крім того, через часті перекушування і рідкісне вживання риби організму часто не вистачає омеги-3. За словами Юргаєвої, за поповненням цієї речовини особливо варто стежити шанувальникам здорового способу життя (ЗОЖ), оскільки вони прихильники знежирених дієт.

Усім, хто живе на північ від Середземномор’я, необхідно протягом року вживати вітамін D. Залежно від особливостей організму лікар призначає або чисту форму вітаміну D3, або комбінацію D3 + К2. Фахівець наголосила, що для засвоєння цих вітамінів організм не повинен відчувати дефіциту жирів.