Три продукти, які ні в якому разі не можна їсти перед сном

Ніч це особливий час доби, коли всі системи організму відпочивають. Однак деякі люди не розуміють цього і намагаються вжити перед сном якомога більше їжі. Все це призводить до того, що травна система відчуває сильне навантаження, а результатом цього стають різні захворювання.

Щоб уникнути негативних наслідків дієтологи назвали три продукти, які ні в якому разі не можна їсти перед сном, оскільки це призведе до ускладненнями і погіршення здоров’я.
Шоколад

Фахівцям з недавніх пір вдалося достукатися до людей, щоб вони перестали пити каву на ніч, оскільки напій є сильним подразником нервової системи і викликає проблеми зі сном. Крім цього кава надає навантаження на серцево судинну систему. Однак багато хто продовжує вживати перед сном шоколад, забуваючи, що він теж містить велику кількість кофеїну.

Гостра їжа

Любителі гостроти добре знають, що занадто пікантні страви краще не їсти за кілька годин до їжі, оскільки це може привести до сильної печії, ефект якої тільки посилюється, якщо людина знаходиться в горизонтальному положенні. Однак у гострої їжі є ще один побічний ефект – вона багата на гістаміни, які роблять людину більш бадьорим і заважають нічному відпочинку.

Дієтичне м’ясо

Навіть люди, які дотримуються здорового харчування, впевнені, що на ніч можна собі дозволити з’їсти трохи нежирного м’яса, такого як курка або індичка. Але і цього краще робити не варто. Так радять дієтологи, оскільки білок, що міститься в м’ясі, сприяє вивільненню енергії.