Три ранніх ознаки раку, які можна побачити в дзеркалі

Названо три ознаки раку, які можна виявити на язиці

Не пропусти важливе!

Онкологічні захворювання – це одна з найгостріших проблем 21 століття. Кількість хворих зростає, але ліків, які б надійно захищали від цієї напасті вчені поки не винайшли. Тому кожному (особливо, якщо в сім’ї вже були хворі на рак) слід знати ранні симптоми небезпечної хвороби.
Як правило, вони будуть залежати від місця розташування пухлини і взаємин її з сусідніми органами. Наприклад, якщо рак вразив очі, то цілком ймовірно, що вони почнуть хворіти, з’явиться підвищений тиск в них та ін. Рак грудей можна промацати руками. Але при цьому існують такі види онкології, коли уражаються внутрішні органи і побачити хворобу очима або помацати руками не є можливим.

Покажи собі язика

Англійські вчені виявили з допомогою багаторічних досліджень три важливі симптоми хвороби, що починається, які можна побачити, якщо розвивається рак ротової порожнини.

Медики визначили, що на важку і небезпечну хворобу можуть вказувати:

– невелика шишка на язиці або під ним.

– неминаюча біла точка в роті, яка не проходить навіть при регулярному полосканні або лікуванні рекомендованими лікарем препаратами.

– на язиці легко з’являються кровоточиві ранки, якщо його випадково злегка наколоти виделкою або прикусити.

Якщо у вас є ці або інші «підозрілі» симптоми, то слід негайно записатися на прийом до терапевта або ЛОРа. Досвідчений лікар зможе поставити правильний діагноз і призначити потрібне лікування.

Якщо зі здоров’ям у вас все в порядку, то не забувайте про профілактику небезпечної хвороби: не зловживайте алкоголем, не паліть, займайтеся спортом і не старайтеся в пошуку небезпечних ознак. Зайва помисливість ще нікому не пішла на користь.