Вчені довели, що дієта ефективна у лікуванні раку

Вчені з Великобританії під час нового дослідження довели, що дієти можуть бути ефективними при лікуванні онкологічного захворювання. Правильний раціон харчування здатний запобігти недузі.

Дослідники з’ясували, що на ріст клітин раку впливає серин – амінокислота, яка бере участь у виробництві білків і міститься в таких продуктах, як м’ясо, риба, соєві боби, яйця. Вчені провели експеримент із лабораторними гризунами, їх розділили на дві групи. Першу групу не обмежували у харчуванні, а другу – давали раціон із низьким вмістом серину. Результати показали, що у гризунів із другої групи зростання злоякісної пухлини сповільнилося. Але при цьому дослідники заявили, що у 30% людей, у яких було діагностовано рак кишечника або підшлункової залози, відбулася мутація.
Вона призвела до того, що ушкоджені клітини самі почали виробляти серин. У таких випадках обмеження в їжі вже, на жаль, не показують бажаного результату. Британські вчені продовжують дослідження на цю тему та намагаються з’ясувати, як певні продукти впливають на онкологічне захворювання. Поки що вони говорять про те, що певна дієта здатна уповільнювати розвиток недуги і навіть запобігти її.