Вчені навчилися лікувати рак за 2,5 тижні

Для лікування злоякісної пухлини передміхурової залози за два з половиною тижні допоможе ультрагіпофракційна променева терапія. Про це розповів Андерс Відмарк, вчений із Швеції.

З її допомогою кількість процедур зменшується з 39 до 7 з економією коштів. Шведський вчений Андерс Відмарк розповів, що при проведенні такої променевої терапії відбувається знищення ракових клітин у передміхуровій залозі.
Подібна процедура за своїми властивостями набагато краща, ніж хірургія та гормональна терапія, тому що від неї немає таких побічних ефектів, як імпотенція та нетримання сечі.

Під час лікування 1200 пацієнтів вчені навмисно не пригнічували появи тестостерону, який стимулює ріст пухлини. Пацієнтів поділили на дві групи. Однією проводили стандартну променеву терапію по 39 доз протягом восьми тижнів, іншою призначили ультрагіпофракційне опромінення по три дози на день протягом двох з половиною тижнів.

Експеримент виявив, що у 84 хворих у двох групах не було рецидивів. Але при використанні нової методики немає побічних ефектів.