Вчені назвали корисний для жінок алкоголь

Вчені розповіли, який алкоголь варто вживати жінкам, щоби підтримувати гормональне здоров’я.

Виявляється, користь жіночому здоров’ю приносить один із різновидів пива — індійський ель. Цей напій корисний для жінок під час менопаузи та може значно полегшувати її симптоми. Індійський ель відрізняється від інших видів алкоголю міцністю та підвищеним вмістом хмелю.
Саме через хмель алкоголь полегшує симптоми менопаузи. У ньому містяться сполуки – фітоестрогени, які призначають лікарі жінкам. Фітоестрогени продаються і в аптеках як лікарський засіб. Перед тим, як заявити цю інформацію світові, вчені провели дослідження. Під час кожної вечері одна група жінок вживала ялинку, інша — ні.

Результати показали, що жінки, які щовечора пили пиво, мали нижчий рівень тривоги та кращу якість сну. Тому, щоб алкоголь приносив користь та задоволення, варто вживати цей вид пива в помірній кількості. Також існує кілька порад, які допоможуть мінімізувати шкоду від алкоголю .

Нагадуємо, що експерти розповіли, яка  кількість алкоголю є шкідливою для імунітету. Фахівці зазначили, що жінкам не рекомендується вживати на тиждень понад 8 напоїв міцного алкоголю, а чоловікам – понад 15 напоїв.