Вчені назвали продукт, який здатний замінити ліки для серця

Фахівці Університету Еморі в США з’ясували, що додавання часнику до щоденного меню дозволяє людині зміцнити імунну систему, відновлювати клітини м’язів, а також служити ефективною профілактикою захворювань серця.

Вчені провели експеримент, щоб показати, як організм сприймає діало-трисульфід, що входить до складу часнику. Ця речовина впливає на швидкість відновлення клітин серцевих м’язів. Для проведення дослідження фахівці взяли піддослідних лабораторних щурів, схильних до захворювань серця.
Проведений фахівцями експеримент довів, що діало-трисульфід провокує скорочення кількості пошкодженої тканини у міокарді майже на дві третини. За рахунок вмісту великої кількості активної речовини часник може замінити ліки для серця, однак для вирішення проблем призначати вживання часнику і точно розраховувати дозу повинен лікар.

Здоровим людям вживати часник у їжу можна як профілактику, якщо немає протипоказань щодо здоров’я. Багато експертів зазначають, що часник здатний впливати на кровообіг, а також значно знижує холестерин в організмі людини. Така взаємодія організму з елементами часнику найчастіше знижує ймовірність серцевих захворювань.