Вченим вдалося розробити ГМО – людину

Дослівно ГМО – це генетично модифікований організм, чий генотип разом був налаштований штучним шляхом з допомогою генної інженерії.

Таке визначення можна застосовувати як до тварин, рослинних культур, так і до мікроорганізмів. Як правило, модифікації генетичного характеру виробляються виключно в наукових цілях. Вчені з Китаю унеможливили, вони генетично модифікували клітини людського організму, так що одна ГМО-людина у світі вже існує.
У геном клітин імунної системи, практично безнадійного пацієнта, який страждає на агресивну форму раку легень, впровадили спеціальну ділянку, відповідальну за покращення розпізнавання ракових клітин, які вміють обманювати імунні клітини і ховатися від них.

Проведена генна модифікація імунних клітин дозволила розпізнавати їм ракові клітини з великою ефективністю. Коли їх помістили назад до організму пацієнта, вони почали знищувати пухлину.

Подальші клінічні випробування цього диво-методу вже найближчим часом дозволить дізнатися, на що можуть розраховувати ГМО-люди.