Холодне чи тепле: яке молоко набагато корисніше

Молоко – один із найпопулярніших продуктів харчування. Він має приємний смак, аромат і містить велику кількість вітамінів і корисних елементів. Деякі люди вважають за краще пити молоко холодним, а деякі навпаки завжди підігрівають його. Як корисніше пити?

Відомо, що цей молочний продукт багатий на вітаміни A, D, E і K, а також калій, фосфор, магній, цинк та інші мінерали, які є важливими для організму. Експерти кажуть, що в будь-якому випадку молоко приносить користь і обидва варіанти мають свої переваги. 
Наприклад, якщо ви хочете нормалізувати сон і покращити його якість, тоді пийте молоко теплим. У такому вигляді цей продукт активізує амінокислоту, необхідну для вироблення серотоніну (гормону сну). Тепле молоко знижує рівень стресу та дозволяє розслабитися. А найкраще додати до нього ложечку меду, тоді користь молока зросте у рази. Такий напій допоможе впоратися із застудними симптомами. 

Що стосується холодного молока, то воно допомагає при проблемах із травленням, зокрема при виразці шлунка. Також молоко у холодному вигляді сприяє схуднення, покращуючи обмінні процеси в організмі. Плюс до всього, воно покращує стан шкіри.