Як допомогти собі, якщо болить зуб: 5 дієвих способів

Зубний біль – один з найбільш важко переносимих, він може “прихопити” у будь-який час доби. Якщо це сталося вдома і немає можливості піти до лікаря, тоді запам’ятайте 5 дієвих способів, які допоможуть її вгамувати.

Експерти рекомендують зробити холодний компрес. Візьміть пакетик з льодом і прикладіть до хворого зуба на 10-15 хвилин, доки нерви не оніміють. Таким чином, можна вгамувати біль і зменшити набряк. У таких випадках також допоможе гвоздика. Прикладіть цілу гвоздику до хворого зуба.
Причому важливо трохи прожувати рослину на тій стороні, де вона знаходиться. Наступний спосіб – рута. Покладіть чайний пакетик з рослиною в морозилку, а потім прикладіть до хворої ділянки. Полегшити зубний біль також допоможе сольовий розчин. Візьміть склянку води, додайте|добавляйте| трохи солі, перемішайте і потримайте в роті кілька хвилин|мінути|. Повторюйте за необхідності. 

П’ятий дієвий спосіб – це чебрець. Можна зробити чай із рослини та підтримати його трохи в роті, а можна просто прожувати листя, але тільки на відміну від гвоздики, на протилежному боці від хворого зуба.