Як не захворіти на рак: нові міжнародні рекомендації

Американські лікарі випустили новий посібник з фізичної активності та харчування, яке допоможе знизити ризик розвитку онкологічних захворювань. Ці зміни було внесено після кількох наукових досліджень про.

Фізична активність

Для того щоб підтримувати організм у тонусі, необхідно займатися спортом. Але якщо раніше онкологи говорили про 150 хвилин помірного фізичного навантаження на тиждень, то зараз вони рекомендують збільшити його до 300 хвилин. А ось інтенсивні навантаження бажано збільшити з 75 до 150 хвилин на тиждень.
Живлення

Це один із найголовніших факторів, що впливає на загальне самопочуття людини. Онкологи давно стверджують, що поліпшити показники здоров’я можна за рахунок правильного харчування. Вони рекомендували відмовитися від червоного та переробленого м’яса, і зробити основний акцент на фруктах, овочах та іншій рослинній їжі.

Але до цих рекомендацій було також внесено зміни. Приміром, до списку заборонених продуктів увійшли напої цукру і рафінована їжа. Лікарі рекомендують їсти різноманітні овочі та фрукти, які багаті на вітаміни та корисні речовини, а також бобові та цільнозернові продукти. 

Алкоголь

Онкологи також змінили рекомендації щодо алкогольних напоїв. Якщо раніше вважалося, що їх можна лише обмежити в раціоні (одна порція на день для жінок та дві для чоловіків), то зараз лікарі радять повністю відмовитись від спиртного.