Як оздоровити печінку без ліків: Лікар порадив запастися одним продуктом

Токсиколог, професор, Академік ЄАН (місто Ганновер, Німеччина) Михайло Кутушов розповів, з якого напою починається день. Для цього потрібен лимон та дотримання низки нескладних правил.

За словами фахівця, щоденне вживання води з додаванням лимона вранці – профілактика захворювань серцево-судинної системи, катаракти, подагри, ревматизму та інших недуг.
“Лімонна вода сприяє очищенню печінки та нирок, а також виведенню токсинів з організму”, – підкреслив лікар, додавши, що готувати напій потрібно безпосередньо перед вживанням, дотримуючись пропорції: дві скибочки лимона на одну склянку води.

Це важливо для того, щоб не пошкодити кислотою зубну емаль і не спровокувати подразнення слизової оболонки шлунка. Кутушов попередив, що пити лимонну воду натще небезпечно людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту.

“Якщо страждаєте від болю в нирках, цей напій не для вас, оскільки лимонна кислота має сильний сечогінний ефект”, – уточнив лікар.

Раніше кардіолог Ольга Бокерія розповіла про найкорисніші продукти для печінки. До списку увійшли яйця, часник, жирна риба, лимон, пагони (будь-які), всі види хрестоцвітих овочів.

У разі серйозних проблем зі здоров’ям – не займайтеся самолікуванням, зверніться за допомогою до фахівця.