Як продовжити молодість: перераховано чотири способи

Мабуть, усіх цікавить питання, як зберегти молодість. Насправді все просто, важливо лише правильно стежити за своїм організмом. Геронтолог Володимир Хавінсон назвав чотири прості способи, які в цьому допоможуть.

За словами фахівці, все залежить не лише від зовнішніх факторів, а й від власних рішень. Якщо хочете продовжити молодість і збільшити тривалість життя, тоді варто обмежити в раціоні жирну і калорійну їжу, приділяти більше часу фізичної активності, відмовитися від куріння та вживання алкогольних напоїв. Все досить просто, але багато людей чомусь ігнорують ці правила.
Геронтолог зазначив, що важливу роль відіграє правильне харчування, тому відмовтеся від шкідливих продуктів та збагачуйте організм вітамінами, яких багато в овочах та фруктах. Також виключіть нікотин та спиртні напої. Причому останній пункт особливо важливий для тих, хто правда хоче зберегти свою молодість. 

За словами Володимира Хавінсона, часте вживання алкоголю шкодить організму та сприяє передчасному старінню. Алкоголь діє на наші органи як отрута. У маленьких дозах із ними ще можна впоратися, а ось у великих – вже проблематично.