Як п’ють воду японські довгожителі: Є найважливіше правило

Група японських лікарів підтвердила, що саме “тепла вода” ефективна у вирішенні багатьох проблем зі здоров’ям. Про це пише токсиколог, професор, Академік ЄАН (м. Ганновер, Німеччина), член-кор. РАЄН, член-кор. Міжнародної Академії Авторів наукових винаходів та відкриттів Михайло Кутушов.

Зокрема, вживання теплої води допомагає при низькому та високому тиску, мігрені, підвищеному холестерині, поганому апетиті тощо. Але є важливе правило – вода має бути саме теплою, холодну пити не варто.
“Холодна вода також затримує у печінці жир і викликає масу неприємностей, також вона впливає на внутрішні стінки шлунка”, – зазначив Михайло Кутушов.

Рекомендується пити воду вранці натще – не залпом, а повільно. Приблизно через 40 хвилин після цього можна поснідати.

До речі, вода допомагає тримати себе в рамках за столом та не зірватися зі здорового харчування на смачне, але калорійне. Як пояснила старший науковий співробітник ФІЦ харчування та біотехнології, кандидат медичних наук, лікар-дієтолог Юлія Чехоніна, “вода має нульову калорійність, випиваючи її, ми збільшуємо обсяг вмісту шлунка, але не додаємо калорій”.

Ще одна хитрість – якщо ви п’єте достатню кількість води, ви не відчуваєте спраги. А отже, не виникає спокуси додатково випити солодкий компот чи газування, розповіла фахівець.