Як швидко позбутися печії: дієві методи

Печія – це нав’язливе  відчуття  дискомфорту  або печіння за грудиною, що розповсюджується до верху і іноді віддає в область  шиї . Печія є результатом  впливу кислоти шлункового соку на слизову оболонку стравоходу , що потрапляє зі шлунка внаслідок специфічних  рефлюксів . Кислота, а також інші шкідливі стравоходу інгредієнти потрапляють у стравохід зі шлунка внаслідок ретроградного руху вмісту шлунка в стравохід через  нижній стравохідний сфінктер.     
Печія зустрічається і у абсолютно здорових людей, проте симптоми, що часто повторюються, є відхиленням від нормального стану і причиною цих рефлюксів є недостатня замикальна функція нижнього стравохідного сфінктера. Ліків таких неприємних відчуттів досить багато, проте позбутися їх цілком можна і підручними засобами. Щоб впоратися з раптовим нападом печії в домашніх умовах рекомендуємо вам взяти на замітку кілька лайфхаків.

Як позбутися печії в домашніх умовах:

Імбир. Корінь цієї багаторічної трав’янистої рослини є одним із найкращих засобів для покращення травлення. Імбир має потужний протизапальний ефект і полегшує печіння в галузі травного тракту. Якщо ви відчуваєте печію, то якнайшвидше випийте трохи імбирного чаю і вам відразу стане легше.

Жувальна гумка. Жуйка здатна стимулювати виділення слини і “частішає” процес її ковтання, що в свою чергу допоможе розбавити і очистити шлункову кислоту. Як варіант, можна жувати жуйку без цукру протягом 30 хвилин після кожного прийому їжі, щоб зменшити печію.

Банани. Ці екзотичні фрукти  містять природні антациди, які здатні протистояти печії. Почніть їсти по одному банану щодня, щоб протистояти кислотному рефлюксу.

Лимонна вода з медом. Лимонний сік надає лужний вплив і нейтралізує шлункову кислоту, а мед м’яко “обволікає” слизові і не дає їм “горіти”. Саме тому напій з лимонного соку, змішаного з теплою водою і медом може допомогти при печії.

Тепла вода із содою . Цей універсальний “напій” допоможе позбавитися навіть найсильнішого нападу печії. На склянку теплої кип’яченої води покладіть 1-2 чайні ложки харчової соди. Розчиніть її та випийте залпом.

Важливо: таку бовтанку не рекомендується вживати часто та приймати людям із хворобами шлунка.