Як уникнути харчового отруєння: сім основних правил

У спеку зростає кількість важких харчових отруєнь, пов’язаних із зростанням патогенної флори. Головною причиною отруєнь стають зіпсовані продукти.

Вибір безпечних харчових продуктів

Перед вживанням продуктів харчування їх правильно обробляйте і не купуйте їжу, в якості якої сумніваєтеся. Перед покупкою товарів у магазині завжди перевіряйте їхній термін придатності.
Ретельно готуйте їжу

Правильно готуйте м’ясо. Пам’ятайте, що температура у всіх його частинах має досягти 70°. Вживайте готову їжу відразу після приготування Коли їжа остигає до кімнатної температури, у ній починається процес розмноження бактерій.

Правильно зберігайте харчові продукти

Кожній господині добре відомо, що якщо неправильно готувати та зберігати продукти, то їжа, яку ми їмо, ризикує заразитись бактеріям.

Часто мийте руки

Перше та головне правило дорослі повинні пам’ятати ще зі шкільної лави: “мийте руки перед їжею”, причому це не просто спільне гасло, а життєво важлива потреба. Миття рук перед їдою в кілька разів знижує ризик отруєння.

Тримайте кухню в ідеальній чистоті

Будь-яка поверхня для приготування їжі має бути ідеально чистою. Зберігайте їжу захищеною від комах, гризунів та інших тварин Вони часто є переносниками патогенних мікроорганізмів, що викликають харчові отруєння.