Жир на животі: ананасовий сік втамовує почуття голоду та «прискорює» обмін речовин розповіли лікарі

Вживання ананасового соку допоможе вам зменшити вісцеральний жир в організмі.

На відміну від підшкірного жиру, ви не можете побачити вісцеральний жир, оскільки він зберігається глибоко всередині живота. Нам потрібна певна його кількість, щоб захистити та ізолювати органи. Однак занадто багато його може бути небезпечним, викликаючи такі ускладнення, як діабет 2 типу, хвороби серця та деякі види раку.
Але є способи зменшити вісцеральний жир, включаючи дієту.

Ананас містить бромелайн, протеолітичний фермент, який може допомогти вам впоратися з жиром на животі, зменшуючи почуття голоду. Вважається також, що фермент прискорює обмін речовин, що позитивно впливає на втрату ваги», – каже лікар-дієтолог Василина Пономарьова.
У дослідженні розглядався ефект ананасового соку проти ожиріння. У рамках випробування група з 24 щурів була поділена на дві групи: одну потім годували «нормальною» їжею, а іншу – їжею з високим вмістом жирів.

Коли щури в групі дієти з високим вмістом жирів ставали опасистими, їм давали ананасовий сік разом з дієтою з високим вмістом жирів або звичайною дієтою.

«Ананасовий сік пригнічує ожиріння, викликане дієтою з високим вмістом жирів, за рахунок зниження рівня ліпідів у сироватці крові, збільшення ваги та накопичення ліпідів у печінці. Сік також викликав зменшення кількості та розміру адипоцитів у щурів з ожирінням, спричиненим дієтою з високим вмістом жирів».

Ці результати свідчать, що ананасовий сік може бути реальним кандидатом у боротьбі з ожирінням без очевидних шкідливих наслідків.

Дієтолог також порадила їсти яйця для зниження вісцерального жиру.

«Яйця багаті на білок, який пригнічує почуття голоду та апетит. Завдяки цьому ви з меншою ймовірністю з’їсте багато калорій, що може призвести до збільшення ваги в животі».