Знайдено фрукт, який швидко поліпшує здоров’я “головного органу довголіття”

Турбота про мікробіом кишечника є ключовою складовою здорового життя. Цей орган по праву називають “головним органом довголіття”, оскільки саме він відповідає за загальний імунітет, який здатний захищати в тому числі від смертельних захворювань.

Тепер дослідники знайшли дивно смачний спосіб поліпшити мікробіом. З’ясувалося, що для кишечника вкрай корисно щоденне вживання авокадо.
Нове дослідження, показало, що у людей, які щодня споживають авокадо, набагато більше корисних мікробів, необхідних для травлення, ніж у тих, хто не вживає цей фрукт зовсім.

У дослідженні взяли участь 163 дорослих у віці від 25 до 45 років з надмірною масою тіла. Учасників розділили на дві групи, однією з яких авокадо давали щодня.

Через 12 тижнів вчені виявили, що у цих добровольців в кишечнику було більше мікробів, необхідних для розщеплення клітковини і утворення метаболітів. “Авокадо повний поживних речовин, включаючи клітковину і корисні жири, які допомагають підтримувати здоров’я кишечника, живлячи ваш мікробіом”, – розповіла провідний автор дослідження Ханна Хольшер.

Щоденне вживання авокадо не тільки сприяє здоровому травленню, але і змушує організм засвоювати менше жиру з іншої їжі. Крім того, фрукт здатний підвищувати виробництво в організмі коротколанцюгових жирних кислот, які допомагають підтримувати здоров’я імунної системи, регулювати апетит і рівень цукру в крові.